ארדל מככבת בטקס האוסקר 2015

בימים שאחרי הטקס מתמלאים העיתונים והאתרים בסיקורים, ביקורות והשוואות בנושא החשוב ביותר: מה לבשו הכוכבות ואיך הן נראו. אז שמלה זה אכן דבר חשוב, גם השם של מי שעומד מאחוריה חשוב לא פחות אבל הדבר החשוב באמת הוא הצלחתו של כל האאוטפיט, מהנעליים, לשמלה, עד התסרוקת והאיפור. הו האיפור! הדבר הראשון שנגלה לעינינו.
אין ספק שהעיניים שלנו הן המאפיין הכי עוצמתי שלנו. כדי שתהיה להן את ההשפעה הגדולה ביותר, הן צריכות להיות מוקפות במסגרת של ריסים יפים ומפתים ואם אפשר לצרף להן פס אייליינר אלגנטי מה טוב.

ולכן גם השנה, בטקס האוסקר ה-87 במספר, רבות מכוכבות הוליווד התהדרו בריסים מלאכותיים של ארדל ביניהן מגישות האוסקר נעמי ווטס וג'ינה רודריגז, היידי קלום, רוזי הנטיגנטון, ראשידה ג'ונס, קלי אוסבורן והרשימה עוד ארוכה.
הריסים המלאכותיים של ארדל נראים אמיתיים וטבעיים ומשווים את המראה הדרמטי המושלם. כל רצועת ריסים קשורה ומעוצבת בנפרד בעבודת יד על מנת להשיג את רמת האיכות הגבוהה ביותר, מה שמונע מהם להראות מלאכותיים.

אין עוררין על כך שריסים ארוכים ומודגשים יוצרים מראה עיניים דרמטי, מוקפד ומצודד. ריסים מלאכותיים הם פטנט מצוין ליצירת מראה עשיר ודרמטי ולמסגור אפקטיבי של העיניים  בלי להתאמץ, בלי לשפשף ובלי להניד עפעף.