שלוש הטעויות שכל אחת מאיתנו עלולה לעשות בזמן הסלפי

על פי אתר האינטרנט "Social Media Today", האדם הממוצע מבלה כמעט שעתיים ביום בפלטפורמות המדיה החברתית. זה 5 שנים ו-4 חודשים מחייכם. אז אם נרצה בכך ובין אם לאו, על התמונות של עצמנו אותם אנו מפרסמים בפלטפורמות השונות, יש המון עיניים בוחנות ועל כן אנו רוצים להוציא מתמונות הסלפי שלנו את המקסימום על מנת להיראות הכי טוב שאפשר. אך בואו נודה על האמת - קצת קשה לכל אחד מאיתנו להשיג את התמונה המושלמת בכל פעם מחדש. אספנו עבורכם את 3 הטעויות שכל אחת מאיתנו עלולה לעשות בעת הצילום העצמי וגם טיפ כיצד להימנע מהם: 

1.    הזנחת הריסים – אנו נוטים להתייחס לריסים שלנו כמובנים מאליהם. העניין הוא שהמצלמות הלא מאוד איכותיות בטלפונים הניידים שלנו עלולים לגרום לריסים הקצרים והבהירים שלנו להיראות כמעט בלתי נראים ולגרום לעיניים שלנו להיראות עייפות. אז מה עושים? פשוט מדגישים! מעגל ריסים איכותי, ומסקרה, אפילו מעט ממנה יעשו הבדל משמעותי ויקפיצו את העיניים החוצה ויעניקו מראה עירני ומטופח.


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com

2.    אובר פודרה – מה עושה בעצם פודרה? היא שומרת על הפנים שלנו שלא יבריקו מזיעה חלילה ויחזירו אור מסנוור ומיותר. העניין הוא שלפעמים מראה מט מוגזם עלול לגרום לפנים שלנו להיראות שטוחות ומשעממות. על כן אנו ממליצים לאפר בפודרה רק את האזורים "החמים" משמע אזור הT. מצח-האף וצדדיו-הסנטר וכמובן האזור שמתחת לעין. 


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com

3.    גבות מעוצבות מדי – אז נכון שבחיים האמתיים יכול להיות שאתן מרגישות צורך שהגבות שלכן יהיו סופר מעוצבות ונקיות. אבל כפי שכבר ראינו על שלל דוגמניות מצליחות היום, מי אמר קארה דלווינג ולא קיבל? דווקא הגבות הקצת "מבולגנות" ומלאות נראות מצוין בתמונות ויגרמו לפנים שלך להיראות רכות ונעימות יותר. 


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com