4 טרנדי איפור שלמדנו משבוע האופנה בניו יורק

אז כאמור שבוע האופנה הניו יורקי הסתיים ממש ממש עכשיו, ואומנם לבגדים שהוצגו נצטרך לחכות עוד עונת קיץ שלמה. אין זה אומר שאת טרנדי האיפור לא נוכל לאמץ כבר עכשיו. הנה הטרנדים שאיתרנו ואתן יותר ממוזמנות לאמץ כבר בעונת הקיץ הקרובה:

1. ריסים תחתונים מעוצבים – נראה שהריסים התחתונים הם הריסים העליונים החדשים! שלל מעצבים כג'רמי סקוט ואחרים השקיעו בריסים התחתונים של הדוגמניות שלהם והעניקו להן מראה סיקסטיז מושלם, ממש כאילו מדובר בימי הזוהר של הדוגמנית טוויגי. לנו לא נותר אלא לאמץ בכיף.


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com

2. "איילינר הנערה המקובלת" – גם אם בילית במסיבה עד אור הבוקר, והאמת שגם אם לא, מה שחשוב זה שהאיילינר שלך יראה כאילו כן. הרעיון הוא ליצור מראה מעושן על כלל העין כולל אזור הדמעות, עם איילינר שחור. פשוט לשים בנדיבות ומעט למרוח אותו. הכי קול!


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com

3. איפור גרפי – לא עוד צלליות מעושנות או מרומזות. מהיום את האיפור מעל העין מציירים בבירור ויוצרים צורות גיאומטריות מסקרנות. ראינו את זה בתצוגה של אוסקר דה לה רנטה, שם הדוגמניות התהדרו בפסים מובהקים יל העפעפיים. מודים שאנחנו ממש בעניין.


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com

4. פינות בהירות – נכון עד עכשיו כשהתאפרתן באזור העיניים, השקעתם בעפעף, ובחלק החיצוני בעיקר? אז עכשיו את תשומת הלב לוקח דווקא אזור קו הדמעות – האזור הפנימי של העין. צללית בהירה כסופה היא הסוד למראה המוצלח והמנצח של הרגע. פייר נראה הכי גלאם.


קרדיט צילומים: אתר www.marieclaire.com

אז מה איתכן? איזה טרנד אתן מאמצות?